logo

Hakkımızda

Zeytinyagcilar.com, Edremit Körfezi ağırlıklı olmak üzere bu bögedeki köy ve kasabalardaki zeytinyağı firmalarının toplandığı ve satış yapabilecekleri bir platform oluşturma hedefiyle ortaya çıkan bir projedir. Zeytinyağı konusunda ortak bir platform oluşturarak, hem zeytin ürünlerini almak isteyenlerin fiyatları karşılaştırmasına olanak sağlamak ve yorumlarla ürünleri ve firmaları analiz edebilmelerini sağlamak, hem de zeytinyağı firmalarına daha fazla müşteriye ulaşabilme imkanı sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda da ilk önce müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmektedir. Bu bağlamda değerli üyeleri için iyi ve avantajlı olanı sunmaya çalışmaktadır.

Zeytinyagcilar.com, dönemsel olarak yapacağı kampanyalar ile ve rekabet ortamı oluşturarak, zeytin ürünlerinde daha uygun fiyatlar sunma gayretiyle, zeytin ürünlerini almak isteyenler için avantajlı bir platform olmayı hedeflemektedir.

Zeytinyagcilar.com, ticaretin önemli ölçüde internet üzerine kaydığı bu dönemde, zeytinyağı üretimi ve satışını yapan firmalar için Türkiye ve Dünya üzerindeki yerleşim yerlerine internet üzerinden satış yakalayabilecekleri bir platform sağlayarak, hem teknolojiye ayak uydurma olanağı sağlamakta hem de daha çok müşteriye ulaşabilmeyi mümkün kılmaktadır.

Zeytinyagcilar.com, hem zeytinyağı firmaları için hem de zeytin ürünlerini almak isteyenler için avantajlı bir platform oluşturma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Saygılarımızla.