logo

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular

www.zeytinyagcilar.com nedir?
Zeytinyagcilar.com, 2015 yılında kurulan, üreticilerle tüketicileri aynı sayfada buluşturmayı hedefleyen, tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir ürünler tüketmesi için düşünülüp hayata geçirilmiş bir projedir.

Nasıl sipariş veririm?
zeytinyagcilar.com’da ürün satın almak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken, Mağaza sayfamıza girerek beğendiğiniz ürünü veya ürünleri sanal sepetinize doldurmak ve siparişinizi sonlandırmaktır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?
zeytinyagcilar.com’dan satın aldığını ürünlerin bedelini şu an için sadece banka havalesi yöntemiyle ödeyebilirsiniz.

Ne kadar gönderi ücreti öderim?
Ödeyeceğiniz gönderi ücreti, siparişinize göre değişiklik gösterecektir. Ne kadar gönderi ücreti ödemenizin söz konusu olduğunu, ödemenizi yapmadan önce görebileceksiniz.

Siparişim ne zaman işleme alınır?
Siparişinize ilişkin ödemeyi belirtilen banka numaralarına yaptığınızda siğarişiniz işleme anlınır. 11.00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 11.00’dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınır.

Siparişimi nasıl iptal ederim?
Banka havalesi yapana kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Banka havalesi yaptığınız andan itibaren siparişiniz işleme alınacaktır.

Siparişinizle ilgili bir hata mı oldu?
Siparişinizde istemediğiniz bir ürün gönderildiyse ya da istediğiniz bir ürün size gönderilmediyse iletisim@zeytinyagcilar.com adresine e-mail göndererek zeytinyagcilar.com Müşteri Hizmetleri Birimi’ne başvurunuz.

İadeler
Satın almış olduğunuz bir ürünü, açılmamış olması kaydıyla iade edebilir ve ödediğiniz tutarın size geri ödenmesini talep edebilirsiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletisim@zeytinyagcilar.com adresine e-mail göndererek zeytinyagcilar.com Müşteri Hizmetleri Birimi’ne başvurunuz.